Hendrik Relve


Looduse- ja rännumees Hendrik Relve on avaldanud aastate jooksul üle kümne looduse ja rännuraamatu. Maaülikoolis metsandust ja Tartu Ülikoolis ajakirjandust õppinud rännumees teab loodusest ja põlisrahvastest palju ning oskab sellest ka kaasahaaravalt lugusid jutustada. Üle kümne aasta on ta olnud Vikerradios autoriks populaarsele sarjale "Kuula rändajat", mida saab kuulata igal pühapäeval. Tema üheks suurimaks kireks on puud, eriti põlispuud nii Eestis kui kaugemal.

Rännumees on Relve olnud juba 30 aastat. Nõukogude Liidu ajal viisid reisid teda näiteks Ida-Venemaa äärealadele, Kesk-Aasia kõrbetesse ja Kaukasuse mägedesse. Riigipiiride avanemisel tuli aga võimalus minna ükskõik kuhu. Kuigi tänaseks on ta läbi käinud kõik mandrid, paeluvad teda ikka loodusreisid ja retked maailma põlisrahvaste juurde.
Albioni gruppidega on Hendrik käinud Kongos, Rwandas, Madagaskaril, Tansaanias, Botswanas, Zimbawes, Zambias, Seišellidel, Peruus, Ecuadoris, Galapagose saartel, Amazonase jõe ekspeditsioonil, Argentiinas, Tšiilis, Antarktikas, Lõuna-Georgia saarel, Falklandi saartel, Costa Ricas, Panamas, Venezuelas, Uruguais, Uus-Meremaal, Uus-Kaledoonias, Vanuatul Tanna saarel, Austraalias, Tiibetis, Jaapanis, Lõuna-Koreas, Borneo saarel, Paapua saarel, Teravmägedel, Alaskal, Mongoolias, Etioopias, Gröönimaal.


REISIDTšuktšimaa ja Wrangeli saar
Jääkarud Wrangeli saarel ja tšuktšide suvefestival

7. juuli – 23. juuli 2019
Hendrik Relve
ekspeditsiooni hind Main Deck kajutis on 9500 USD, millele lisandub "landing fee" 500 USD + lennud ja majutus Anadyris
Grupis 12 inimest / 2 vaba kohtaBlogiKongos maailma suurimate inimahvide juures

Hendrik Relve

Jaapan -metsade maa

Hendrik Relve

Savannid- suurulukite maapealne paradiis

Hendrik Relve

Titicaca järve ujuvatel saartel

Hendrik Relve

Nokklooma mõistatus

Hendrik Relve

Koaala elu möödub magades

Hendrik Relve

Hea elu Vanuatul, kaavapipra*paradiisis

Hendrik Relve

Okavango delta soises elurikkuses

Hendrik Relve

Malaariakogemus

Hendrik Relve