Ekspeditsioonilaev


25. detsember – 8. jaanuar 2019

Reisijuht: Polaarteadlane Enn Kaup

Ekspeditsioonilaev

25. dets – 8. jaan 2019  /  €


M/V Sea Spirit on justkui rändlind, kes järgib päikese liikumist. Suvel seilab põhja poole ning talvel kaugele lõunasse. Laev on alati valmis uuteks spontaanseteks avastusteks ning suudab kiiresti manööverdada kitsastes fjordides ning lahesoppides.

Pardal luuakse alati sõbralik atmosfäär kõikide külaliste jaoks. Meil kõigil on ühine eesmärk - kogeda unustamatuid hetki metsiku polaarloodusega kohtudes. Usume, et sellisete unustamatute paikade külastajatest saavad saadikud, kes seisavad polaaralade kaitsmise eest ning selle eest, et Antarktika ja Arktika säiliks tulevaste põlvede jaoks.

Ideaalne ekspeditsioonilaev 

Laeva pikkus 90,6 meetrit

Laeva laius 15,3 meetrit

Kiirus 15 sõlme

Reisijate arv  kuni 114

Meeskonna liikmete arv 72

Sea Spirit laeval on kõigi külastajate jaoks avatud: 

Restoran
Sea Spirit restoranis ei ole reserveeritud kohti ja reisjad võivad ise valida einestamiseks sobiva koha. Restorani andekad kokad valmistavad iga päev kaasaegset rahvusvahelist sööki.  

Baar  
Pärast päevaseid rännakuid on reisilistel mõnus baaris lõõgastuda. Baaris serveerib alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke professionaalne baarmen. Baar on ekspeditsioonilaeva väike luksus, kus reisilised saavad koos klaasikese taga vahetada päevamuljeid, tutvuda ning üksteisega suhelda.  

Klubi lounge
Klubi lounges on mõnus kaasteelistega juttu puhuda ning vaadelda fantastilist loodust. Siin on väga mugavad istmed ning kohvi ja teed saab iseteeninduses 24 tundi. 

Raamatukogu  
Raamatukogus on kogumik raamatuid, ajakirju, ajalehti  ja DVD'sid polaaralade kohta.  

Konverentsisaal  
Saalis on moodsaim tehnika ning siin toimuvad loengud, infotunnid ning kokkusaamised. Saali akendest saab nautida vaateid ümbritsevale. 

Arstiabi kabinet 

Spordisaal  Meie väike spordisaal on avatud iga päev. Siin on paar jõumasinat ning ruum, kus saab teha näiteks joogat.

Kaptenisild Meie laeval on avatud kaptenisild, kus külastajatel on võimalik kapteni ja meremeestega suhelda. Siin on võimalik saada ülevaade ekspeditsiooni marsruudist ning  ümbrus avab ennast täiesti uute nurkade allt.

Vastuvõtulaud Küsimuste  ning igasuguste teenuste soovi korral võtke kindlasti vastuvõtuga ühendust. Meie eksperdid jagavad väärtuslikku infot ning aitavad teie ekspeditsooni kordaminekule igati kaasa.  

Laeva restoranis, ruumikas konverentsisaalis ja lounge'is on ümbritseva looduse jälgimiseks  suured aknad. Laev on mugav ja lihtsalt kujundatud. Meie ekspeditsioonid Antarktika piirkonda on peamiselt avastuslik- haridusliku eesmärgiga ning püüame veeta võimalikult palju aega kaldal.  Sea Spirit'il on väikse laeva manööverdusvõime ning hubane õhkkond. Laev vastab täielikult ekspeditsiooni nõuetele.   Laeva on tugevndatud jäälõhkumiseks ning on spetsiaalselt ehitatud okeanograafiliste ekspeditsioonide jaoks. 

Laeva kajutid

TRIPLE CLASSIC  

Sellesse 21m² suurusesse kolme inimese kajutisse  mahub kaks voodit ja mugav diivanvoodi. Vajadusel saab üheinimese voodid kokku lükata King size voodiks. Kajutid asuvad Oceanuse tekil. Nendes kajutites on aken, kaks garderoobi, seif, külmkapp, võimalus kasutada satelliittelefoni, TV/DVD, individuaalne ruumi termoregulaator, föön.

MAIN DECK sviit

Sellesse 23m² suurusesse kajutisse mahub kaks voodit või üks King size voodi. Kajutid peatekil. Kajutites on vähemalt kaks illuminaatorit. Kajutis on seif, külmkapp, võimalus kasutada satelliittelefoni, TV/DVD, individuaalne ruumi termoregulaator, föön.

CLASSIC Sviit

Need 21m²  suurused kajutid asuvad Oceanuse tekil . Kajutites on aken, kaks garderoobi, kaks üheinimese või üks King size voodi, seif, külmkapp, võimalus kasutada satelliittelefoni, TV/DVD, individuaalne ruumi termoregulaator, föön.

SUPERIOR Sviit

Sviidis asuvad Club tekil. Sviidid on 20m²  suurused  ning mahutavad kaks üheinimese või üks King size voodi.  Aknast avaneb vaade Club tekile. Sviidis on suur sissejalutatav garderoob või kaks väiksemat garderoobi, seif, külmkapp, võimalus kasutada satelliittelefoni, TV/DVD, individuaalne ruumi termoregulaator, föön.

DELUXE Sviit

Rõduga Deluxe sviidid asuvad Spordi tekil. Sviidid on 24 m² suurused väga ruumikad. On võimalik valida kahe üheinimese voodi või King size voodi vahel. Lükandukse kaudu pääseb privaatsele rõdule. Sviitides on sissejalutatav garderoob, seif, külmkapp, võimalus kasutada satelliittelefoni, TV/DVD, individuaalne ruumi termoregulaator, föön.

PREMIUM Sviit

Premium sviidid asuvad Päikese tekil. Sviidi on 30 m²  suurused. On võimalik valida kahe üheinimese voodi või King size voodi vahel.  Lükandukse kaudu pääseb privaatsele rõdule. Sviitides on puhkenurk, seif, külmkapp, võimalus kasutada satelliittelefoni, TV/DVD, individuaalne ruumi termoregulaator, föön.

OWNERS Sviit

Eriti avar ning elegantne 43 m²  suurune sviit asub Sun (Päikese) tekil. Sviidi elutuba on sobilik isegi külaliste vastuvõtuks.  Kohtumisi sõpradega saab muuta lõbusamaks BOSE stereo süsteemist tuleva taustmuusika ning HD plasma TV ekraanil näidatavate videote  abil. Liuguksed avanevad privaatsele tekile. Värskendust saab leida mullivannist. Sviidist on suur King size voodi. Diivanile mahub veel kolmas inimene.Reisi hind:

Broneeri reis