Hawaii — aktiivne puhkus
Oahu, Maui ja Big Island


17. oktoober – 30. oktoober 2025
Grupis 18 reisijat
Reisijuht: Riho-Bruno Bramanis

Hawaii — aktiivne puhkus

17. okt – 30. okt 2025  / 7770 €

Hawaii on tulest sündinud paradiis, mille legendaarset ilu on ülistatud nii lauludes, filmides kui paljudes raamatutes. Kuna lõunamere tuntuim saarestik Hawaii asub lähimast mandrist ligi 4000 kilomeetri kaugusel, ei leidu paljusid siinseid taimi ja loomi kuskil mujal maailmas. Hawaii on paljuski see kõige kõigem maa. Hawaiil on suurimad maailmas registreeritud sademehulgad ning ka pehme ja soe kliima, mis muudavad saareriigi looduse lopsakaks ja külluslikuks, pakkudes loodusehuvilistele ammendamatuid avastamisvõimalusi. Hawaiil asub maailma aktiivseim vulkaan Kilauea ning maailma suurima suhtelise kõrgusega mägi - kustunud vulkaani Mauna Kea suhteline kõrgus ookeani põhjast ligi 10000 meetrit on vaieldamatu maailmarekord. Hawaii põlisrahvas, kes on sündinud maaema Papahanaumoku ja taevaisa Wakea ühendusest ning elanud saartel juba sada põlvkonda, hoiab ja kannab edasi Polüneesia kultuuri, lauldes maailma magusaimat laulu — hulahulat. Hawaii imeliselt lõhnav muinasjutumaa sulatab üsna kiiresti meie põhjamaise ratsionaalse mõtlemise — siin tuleb võtta omaks "aloha vaimsus" ning nautida seda ülimalt põnevat saarestikku aegamisi.

Hawaii saarestik asub niinimetatud Polüneesia kolmnurga põhjatipus. Hawaii saared moodustavad pika loode-kagusuunalise saarteaheliku. Vulkaanilise tekkega saarte kogupindala on 16 600 km2. Saarestik koosneb 137 saarest, saarekesest ja korallrahust. Hawaii saarestiku kuus asustatud ning suuremat saart on kõik eriilmelised, põnevad ja külastamist väärt. Hoolimata üksteisega lähestikku asumisest pakuvad kõik omamoodi elamusi ning avastamisrõõmu: Hawaii (The Big Island), Maui, Oahu (siin asub pealinn Honolulu), Kauai, Molokai ja Lanai. Lisaks väärivad märkimist asustamata tillukesed Niihau ja Kahoolawe, kuhu on ligipääs piiratud.

Arvatakse, et umbes 1500 aastat tagasi jõudsid esimesed inimesed lõuna poolt Polüneesiast Hawaii saartele. Kuulus maadeavastaja kapten James Cook avastas eurooplaste jaoks Hawaii saared oma kolmanda Vaikse ookeani retke ajal 1778. aastal ning pani saartele nimeks the Sandwich Islands (Võileivasaared). 18. sajandi lõpus olid Hawaii saared eraldi kuningate valitsemise all ning toimusid pidevad sõjad ja vallutusretked. 1791. aastal ühendas Kuningas Kamehameha I vaenutsevad Hawaii saared ning 1810. aastal lõi ta kõiki Hawaii saari hõlmava ühtse Hawaii Kuningriigi. 1959. aastal sai Hawaiist USA viiekümnes osariik.

Riiki sisenemise tingimused (seisuga 10.05.2024):

 • USAsse reisival Eesti kodanikul peab olema biomeetriline pass, mis peab kehtima kogu plaanitava reisi vältel, kehtiv tagasi- või edasisõidu pilet ning eelnevalt elektroonilise reisiloa taotlemise süsteemis ESTA saadud positiivne vastus.
 • USAsse sisenemisel ei kehti enam Covid-19 reisipiirangud.
 • Reisikindlustus on kohustuslik.

NB! Riiki sisenemise tingimused võivad muutuda kiirelt. Kõigile registreerunutele saadame eraldi täpse ülevaate. Lisainfot riiki sisenemise tingimuste kohta leiab Välisministeeriumi Reisi Targalt lehelt.

1. päev

Tallinn - Frankfurt - San Francisco - Honolulu

Koguneme varahommikul kell 04.05 Tallinna lennujaamas.

Lendame läbi Frankfurdi ja San Francisco ning õhtuks jõuame Hawaiile - Oahu saarele.

Lend LH885 Tallinn-Frankfurt 06.05-07.35, lennuaeg 2h 30min (Lufthansa)
Lend LH454 Frankfurt-San Francisco 10.25-12.40, lennuaeg 11h 15min (Lufthansa)
Lend UA1509 San Francisco-Honolulu 16.45-19.19, lennuaeg 5h 34min (United Airlines)

Transport lennujaamast Waikikile. Järgmised neli ööd ööbime Honolulus Waikiki ranna vahetus läheduses.

Majutus: Outrigger Waikiki Beach Resort 4* või sarnane

2. päev

Oahu saar / Honolulu

Vaba päev aklimatiseerumiseks ja Honoluluga tutvumiseks.

Oahu saart tuntakse kui kohtumispaika. Saare kaunis loodus, omanäoline kultuur ja põnevad legendid moodustavad ainult väikese osa sellest, mis teeb Oahust olulise paiga. Oahu on Hawaii saarestikus suuruselt kolmas saar ning siin elab umbes 2/3 Hawaii osariigi 1.4 miljonist elanikust. Osariigi pealinn Honolulu asub Oahu edelarannikul ning on moodsate pilvelõhkujatega elust pulbitsev linn.

Honolulu on tõeliselt rahvusvaheline linn, kus on maailmatasemel ostlemisvõimalused, põnev ööelu, säravad kõrgklassi hotellid ning gurmaanide jaoks maailma erinevaid maitseid. Oahul asub ka Hawaii kuulsaim rand nimega Waikiki. Lisaks moodsale ja rahvusvahelisele on Oahul veel palju põnevat ja avastamisväärt: Pearl Harbor, Diamond Head, Hanauma laht, Kaneohe laht ning Kailua laht.

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Outrigger Waikiki Beach Resort 4* või sarnane

3. päev

Oahu saar / Waikiki 

Vaba päev Waikikil.

Võimalus osaleda väljasõidul lisatasu eest: matk Diamond Headi kraatri otsa / Halona Blowhole / Sandy rand / Makapu’u / Nu’uanu Pali vaateplatvorm

Pärast hommikusööki alustame saarega tutvumist. Esmalt teeme mõnusa ja igale jõukohase matka (3 kilomeetrit edasi-tagasi, 1-2h) Diamond Headi kraatri otsa ($5/inimene, tasumine kohapeal sularahas), kust avaneb hea vaade Honolulule. Seejärel siirdume Oahu lõunakaldale - peatume Hanauma lahe vaatepunktis, vaatame Halona 'blowhole'i' ning hiigelsuurte lainetega Sandy randa. Teeme pausi Makapu'u vaateplatvormil, kust avaneb üks kaunemaid vaateid ookeanile ja rannikule. Tagasiteel Waikikile peatume Nu'uanu Pali tuulisel vaateplatvormil, kust avaneb vaade Kaneohe lahele ning Ko'olau mägedele. Õhtuks tagasi hotelli. Ekskursiooni hind: 195 USD

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Outrigger Waikiki Beach Resort 4* või sarnane

4. päev

Oahu saar

Vaba päev Waikikil.

Võimalus osaleda terve päevasel väljasõidul lisatasu eest: Polüneesia kultuurikeskus 

Polüneesia kultuurikeskus asub Honolulust umbes tunnise autosõidu kaugusel saare põhjarannikul. Polüneesia kultuurikeskuses on põnevat avastamist nii palju, et sinna sõidame juba hommikul 10.30 ja tagasi hotelli jõuame hilisõhtul 22.30. Põlise Hawaii polüneesialikkust saabki kõige paremini tunda siin keskuses. Lisaks Hawaiile  saame tutvuda veel viie erineva Vaikse ookeani saarestiku kultuuriga. Kuues erinevas külas õpetatakse ja innustatakse väärtustama Polüneesia pärandit ja traditsioonilist elulaadi meelelahutuslikus ja harivas võtmes. Päeva jooksul on võimalik proovida kanuuga sõitmist, tule süütamist, traditsioonilisi mänge ja palju muud. Õhtul saame nautida ehedat Polüneesia Luaud ehk pidusöömaaega koos järgneva suurepärase laulu-, hula- ja tuletantsu etendusega "Breath of Life". 90-minutilises shows osaleb ligi 100 artisti. Unustamatusse etendusse on põimitud eriefekte ja animatsioone.  Maailmakuulus show on võitnud mitmeid auhindu ja seda lihtsalt peab kord elus nägema. Pärast etendust sõidame hilisõhtul tagasi Honolulusse. Ekskursiooni hind: 285 USD, hind lastele vanuses  4-11: 225 USD  (kokku 12 tundi, sisaldab transporti, tegevusi, Luau pidusööki ja etendust)

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Outrigger Waikiki Beach Resort 4* või sarnane

5. päev

Oahu. Pearl Harbor / Honolulu - Maui / Ka'anapali rannik

Täna hommikul tutvume Pearl Harboriga, USA võimsa mereväebaasi ja laevatehasega. Ekskursioon on hinna sees.

Pärastlõunal lendame Oahult Maui saarele.

Lend HA346 Honolulu-Kahului 14.55-15.38, lennuaeg 43min (Hawaiian Airlines)

Seejärel sõidame oma ööbimispaika Maui saare kaunil Ka'anapali rannikul (1h).

Nimi Pearl Harbor tuleb pärlikarpidest, mille korjamine andis kohalikele sissetulekut kuni 19. sajandini. Sadamana seda paika ei kasutatud, sest vesi oli liiga madal. Samas sobis paiga asend väga hästi kaitsebaasi rajamiseks ja juba 1887. aastal omandas USA eriõigused sellele piirkonnale. Alustati süvendustöid ning 1908. aastal asutati seal mereväebaas ja laevatehas. Viimane on veel praegugi omasuguste hulgas suurimaid terves maailmas. Varem vähetuntud Pearl Harbor astus maailma ajaloo näitelavale 7. detsembril 1941. aastal, kui jaapanlased korraldasid ootamatu rünnaku, mille käigus uputati sõjalaev "Arizona" ja hävitati veel 21 USA lahingulaeva ning 188 lennukit. Elu kaotas 2403 USA sõjaväelast. Pooled hukkunutest olid "Arizona" meeskonnaliikmed. Praegu näeb selle tohutu sõjalaeva vrakki sadama läbipaistva rohelise vee pinna all selgesti. See lebab otsekui tontlik meene ühel 1941. aasta detsembri varahommikul toime pandud rohket hukatust toonud veretööst. Pearl Harboris tegutsevad mereväebaas ja laevatehas praegugi. Samal ajal on see Vaikses ookeanis asuv vahipost nende sõjaväelaste haua- ja mälestuspaik, kes kaotasid elu traagilises ajaloosündmuses, mis paiskas sõtta ka USA. 

Maui on suuruselt teine saar Hawaii saarestikus. Reisiajakirja Condé Nast Traveler lugejad on valinud Maui maailma parimaks saareks – ja nii juba mitmeid aastaid järjest. Maui nimi on pärit iidsest polüneesia keelest ja sellel võib olla mitmeid tähendusi, näiteks "elama" või "olema". Siin elab ligi 154000 inimest. Meeleolukas meresadam Lahaina oli kord kogu kuningriigi pealinnaks, kuid tänapäeval on maakonnakeskuseks hoopis unine Wailuku Maui. Maui väga vaheldusrikas maastik on geoloogia, topograafia ja kliima unikaalse koosluse tulemus. Maui on tõeliste loodusesõprade unistuste sihtkoht: imeline Haleakala rahvuspark, soojad ja kuldsed liivad, kus saab end välja sirutada ning nautida looduse näitemängu ja snorgeldamist.

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Sheraton Maui Resort & Spa 4* 

6. päev

Maui saar

Vaba päev Mauil Ka’anapali rannikul.

Võimalus osaleda väljasõidul lisatasu eest: Hana tee, Wai'anapanapa rahvuspark, musta liiva rand ja kaunid kosed

Alustame hommikut sõiduga Hana ranniku suunas läbi saare südame. Maui saare kirderannikul saab sõita maailma ühte unustamatumat maanteed mööda Hanasse. Hana teed võib julgelt nimetada maailma üheks kõige kurvilisemaks teeks. Nimelt on teel 620 kurvi ja 59 silda. Maui topograafia on vägagi vaheldusrikas ning ilmastik muutub iga järgmise kurvi taga. Siin on mitmeid iidseid Hawaii külakesi, kus aeg oleks justkui peatunud. Käime Wai'anapanapa rahvuspargis ja seal asuva musta liivaga rannas, kus imetleme lainete mõjusat vaatemängu. Teeme peatuse kaunite koskede juures, kuhu julgemad saavad karastavaks supluseks sisse karata. Õhtuks tagasi Ka'anapali rannikul asuvasse hotelli. Ekskursiooni hind: 321 USD

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Sheraton Maui Resort & Spa 4* 

7. päev

Maui saar

Vaba päev Mauil Ka’anapali rannikul.

Võimalus osaleda erinevatel väljasõitudel lisatasu eest:

1. Päikesetõus Haleakala vulkaani otsas. Varahommikul kell 02.30 asutame ennast sõidule Haleakala vulkaani otsa. Maui saarel domineerib kustunud 3055 meetri kõrgune vulkaan Haleakala, mille ümber on 20000-aakrine Haleakala rahvuspark. Haleakala on maailma suurim uinunud vulkaan ning sõna-sõnalt tähendab see "päikese maja". Nagu nimigi ütleb, on päikesetõusud vulkaani tipust unustamatu vaatepilt. Hawaii põlisrahva jaoks on see koht püha. Siinne mäetikule omane taimestik ja loomastik on ainulaadne. Haleakala kaldeeras elab ka mitmeid ohustatuid liike. Alustame päeva varahommikul, sõites Haleakala rahvuspargi suunas. Teeme 15-minutilise peatuse aklimatiseerumiseks Kulas. Seejärel sõit Haleakala otsa, kust vaatame päikesetõusu, mis on kell 6 paiku hommikul. Vulkaanilt alla sõites peatume hommikusöögiks kohalikus lodzis. Keskpäevaks jõuame tagasi hotelli. Vaatamata sellele, et viibime troopilisel saarel, soovitame riietuda ilmastikukindlalt, sest vulkaani otsas on päikesetõusu ajal jahe ja tuuline. Ekskursiooni hind: 255 USD

2. Päikeseloojangu tuur katamaraanil - troopilse Kaanapali ranniku imelisi päikeseloojanguid on mõnus nautida merel troopiline kokteil käes. Kui meil on õnne võime silmata ka esimesi vaalaemasid, kes tulevad Hawaii saarestiku lahtedesse just poegimise ajal talvisel perioodil ehk novembri lõpust  kuni aprillini. Tänu looduskaitsjajate pingutustele on vaalade populatsioon Hawaii lahtedes pisut kasvanud ning võimalus vaalasid silmata on üsna suur aga mitte alati kindel. Poegivaid vaalsid tuleb siia  kõige enam jaanuaris ja veebruaris. Kindlasti on unustamatu vaatepilt näha vaala selga, saba ja uime läbi vee libisemas ning kuulda pahisevat veeauru kohinat kui nad järgmiseks sukeldumiseks hingavad. Lisaks vaaladele liiguvad siin vetes ringi honud ehk merikiplkonnad, delfiinid, 19 liiki haisid ja loomulikult elegantsed raid. Päiekseloojangu tuur kestab 2 h. Ekskursiooni hind: 95 USD

10-minutilise taksosõidu kaugusel meie hotellist asub Lahaina, mis on retrohõnguline mereäärne linn, kus on mitmeid restorane, suveniiripoode ja kunstigaleriisid.

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Sheraton Maui Resort & Spa 4* 

8. päev

Maui saar

Vaba päev Mauil

Võimalus osaleda väljasõidul eraldi tasu eest: Koskede matk

Koskede matkal saare ühes kaunimas orus Hana tee läheduses täitub Hawaii unistus. Matkame läbi lopsaka vihmametsa, bambussalude, kohtume maaliliste koskedega, mille all saame karastavaid suplusi teha. Õpime tundma troopilisi taimi ja vilju. Kerge matk kestab ligikaudu 5 tundi ja kokku kõnnime 4-5 kilomeetrit. Ekskursiooni hind: 170 USD

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Sheraton Maui Resort & Spa 4* 

9. päev

Maui - Big Island (Kona) / Kealakekua laht / Punalu'u musta liiva rand / Hilo

Hommikul lendame Mauilt Big Islandile (tuntud ka kui Hawaii saar).

Lend HA130 Kahului-Kona 11.20-11.55, lennuaeg 35min (Hawaiian Airlines)

Tänane ekskursioon: Kealakekua laht ja Punalu'u musta liiva rand on hinna sees.

Nime järgi on Big Island, tuntud ka kui Hawaii saar, saarestiku suurim saar. Just see, Hawaii saarestiku üks noorim saar, on andnud nime kogu saarestikule. Teistest saartest ligi kaks korda suurem saar on koduks 187 000-le elanikule. Big Island on väga erinäoline ja kontrastiderohke. Big Islandi idarannikul on kliima subtroopiline, samas kui kõrgemate vulkaanide tippudel võib kliima olla täiesti arktiline. Hawaii saared jäävad kirdest palju niiskust kaasa toovate tuulte teele, mistõttu need kallavad siin oma rohkesti vett sisaldava koorma sageli alla.  Niiskusest küllastunud pilved tühjendavad end üksnes kõrgete vulkaanitippude idapoolsetele nõlvadele. Big Islandile on iseloomulik suur sademete hulk idarannikul, kontrastina lääneranniku kuivale ja päikeselisele ilmale. Seetõttu laiuvad saare tuulepealsel küljel lopsakad subtroopilised vihmametsad ja niisugune hooajaline veeuputus koos järsunõlvalise ning urbse vulkaanilise kivimiga tagab Hawaiile palju eriti kauneid ja võimsaid jugasid. Veevool jädvustab oma tegevuse pinnasesse.

Big Island'i tunnuseks on siinsed vulkaanid. Big Island on kujunenud viie vulkaani liitumisel. Neist kirdepoolseim ja vanim, tugevasti kulutatud Kohala purskas viimati 60 000 aasta eest. Enamik saarest koosneb aga kahe saare keskossa jääva hiiglase, Mauna Kea ja Mauna Loa laavavooludest. Mauna Kea, mille tipus asub maailmakuulus observatoorium, arvatakse olevat vaikinud ligi viimased 4500 aastat. Maailma kaks kõige aktiivsemat vulkaani, Mauna Loa (4170 meetrit) ja Kilauea (1250 meetrit) kõrguvad Vaikse ookeani kohal paigas, kus vulkaanipurksed on kujundanud lakkmatult muutuva maastiku. Hawaii keeles tähendab Mauna Loa "laia mäge". Mauna Loa on laavakihtidest koosnev massiivne lameda kupliga kilpvulkaan ning seda peetakse maailma kõige iseloomulikumaks niisugust tüüpi tulemäeks. Vulkaani jalam peitub 5581 meetri sügavusel ookeani põhas ja tipp asub 4170 meetri kõrgusel üle merepinna. Mauna Loa laavavoolud ähvardasid aga veel 1984. aastal saare idarannikult pühkida rohelusse uppuva väikelinna Hilo.  

Külastame Kealakekua lahte, kus tapeti kuulus maadeavastaja James Cook. Seejärel peatus Punalu'u musta liivaga rannal. Järgmise öö veedame Hilos - saare suurimas linnas, mis asub kauni lahe kaldal.

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Grand Naniloa Hilo Doubletree by Hilton 4* või sarnane

10. päev

Big Island. Hilo / Vulkaanide rahvuspark / Rainbow juga / Waipio org / Hapuna rand. Ekskursioon on hinna sees.

Täna veedame päeva vulkaanide rahvuspargis. Siin asub Kilauea vulkaan, mis on üks aktiivsemaid kogu maailmas. Selle idanõlvalt asuvast murranguvööndist on alates 1983. aasta 3. jaanuarist suuremate ja väiksemate vaheaegadega väljunud laavavoolud, mille tõttu saare pindala kasvab. Aegamisi ookeani valgudes on hõõguvad basaldivoolud pühkinud teelt kõik elava, mattes enda alla mitu asulat ning piki rannikut kulgeva maantee, jättes järele tardunud laavajõgesid ja tontlikke laavavälju. Kilauea vulkaani keskossa jääb Kilauea kaldeera. See ovaalse kujuga järsk süvend on tekkinud maasisemusest välja paiskunud kivimmaterjalist jäänud tühimiku sisselangemisel. Aktiivsest vulkaanilisest tegevusest ja maapõues toimuvatest protsessidest annavad märku kaldeera ümber ja sisemusest kerkivad aurusambad, väävliväljad, väikekraatrid, tardunud laavavoolud, maa-alused laavatunnelid ning kuumaastiku sarnased shlakiväljad. Külastame Kilauea külastuskeskust ja Kilauea Iki vaateplatvormi. 

Pärastlõunal jätkame päeva ekskursiooniga kaunite jugade juurde. Wailuku orus mühisev Rainbow Falls (Vikerkaare juga) on üks põnevaim juga Hawaii saarestikus. Hommikuti kerkib peaaegu alati joa pritsmepilve kohale kaunis vikerkaar ja kuigi juga ise on kõigest 24 meetrit kõrge, on selle päevane vooluhulk suurem kui saare ühelgi teisel joal.

Peatume Waipio oru vaateplatvormil ning seejärel sõidame Hapuna ranna lähedal asuvasse hotelli. Reisi lõpus ootab meid Big Islandi mõnusaim rand ning vaba aeg puhkuseks.

Ekskursioon on hinna sees.

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Westin Hapuna Beach Resort 4* või sarnane

11. päev

Big Island

Vaba päev Mauna Kea rannas.

Võimalus osaleda väljasõidul lisatasu eest: Päikeseloojangu snorgeldamistuur koos hiid-sarvikraidega - hind 175USD.

Meie õhtu algab päikeseloojangu imetlemisega Kona rannikul Manta rai külas. Pärast turvareeglite ja varustusega tutvumist sõidame mantade lahte ning meil on terve tund aega snorgeldamiseks koos graatsiliste ja hiigelsuurte hiid-sarvikraidega (Manta ray). Peamiselt planktontoiduliste raide rinnauimede siruulatus võib olla kuni 6 m, mass rohkem kui 1000 kg. Kona lahes elab 240 hiid-sarvikraid, iga isend on unikaalse must-valge märgistusega ja oma nimega. Selliste võrratute, sõbralike olevustega koos ujumine on unustamatu kogemus. Tuur kestab kokku umbes 2.5-3 tundi. Võimalik on raisid vaadelda ka paadis istudes. Raidega koos snorgeldamist peetakse Big Islandi üheks võimsamaks elamuseks. 

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Westin Hapuna Beach Resort 4* või sarnane

12. päev

Big Island

Vaba päev rannamõnude nautimiseks.

Toidukorrad: hommikusöök
Majutus: Westin Hapuna Beach Resort 4* või sarnane

13. päev

Big Island. Kona - San Francisco

Vaba päeva. Hilisõhtul lendame Hawaiilt San Franciscosse.

Lend UA1724 Kona-San Francisco 22.20-06.27, lennuaeg 5h 7min (United Airlines)

Toidukorrad: hommikusöök

14. päev

San Francisco - Frankfurt

Varahommikul saabume San Francisco lennujaama. Vaba aeg kas lennujaamas või soovi korral San Franciscos.

Lend UA058 San Francisco-Frankfurt 14.45-09.55+1, lennuaeg 11h 10min (United Airlines)

15. päev

Frankfurt - Tallinn

Lend LH822 Frankfurt-Tallinn 13.30-16.50, lennuaeg 2h 20min (Lufthansa)Reisi hind: 7770 € 

Hinna sees:

 • lennupilet Hawaiile ja tagasi
 • siselennud Hawaii saarte vahel: Honolulu - Maui - Big Island
 • transport lennujaam-hotell-lennujaam
 • majutus programmis märgitud väga heades 4* hotellides või sarnastes
 • programmis vastavalt märgitud ekskursioonid:
  • Päev 5: Pearl Harbor
  • Päev 9: Kealakekua laht / Punalu'u musta liiva rand
  • Päev 10: Vulkaanide rahvuspark / Rainbow juga / Waipio org 
 • toitlustamine vastavalt programmis märgitud söögikordadele
 • reisijuht 

Lisatasu eest:

 • majutus üheses hotellitoas
 • reisikindlustus
 • ekskursioonid:
  • Päev 3: matk Diamond Headi kraatri otsa / Halona Blowhole / Sandy rand / Makapu’u / Nu’uanu Pali vaateplatvorm
  • Päev 4: Polüneesia kultuurikeskus 
  • Päev 6: Hana tee, Wai'anapanapa rahvuspark, musta liiva rand ja kaunid kosed
  • Päev 7: Päikesetõus Haleakala vulkaani otsas
  • Päev 7: Vaalavaatlus katamaraanil päikeseloojangul
  • Päev 8: Koskede matk
  • Päev 11: Öine snorgeldamistuur koos hiid-sarvikraidega
 • toitlustus, mida pole programmis nimetatud

Reisiprogramm

Reisikorraldajana anname endast parima, et reis toimuks täpselt nii nagu lubatud. Samas jätame endale õiguse teha reisiprogrammis muudatusi ja muuta majutuskohti (kindlustades seejuures võimalikult ligilähedase või parema standardi). Teeme seda juhul, kui see on meist sõltumatutel põhjustel vajalik või vältimatu. Meie programmi läbiviimine sõltub tihti ka kohalikest oludest, nagu liiklusummikud, ootamatu ilmamuutus jne. Reisijuhil on õigus teha programmis muudatusi, näiteks asendades ühe külastusobjekti teisega.

Reisikindlustus

Albion teeb koostööd Salvaga.

Covid-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse kaitse. Salva hüvitab Covid-19 (sh Covid-19 mutatsioonidest ja variatsioonidest lähtuva) haigestumise tõttu välismaal tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile) lepingus märgitud tervisekindlustuse kindlustussummani (maksimaalselt kuni 200 000 eurot). Samuti katab lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 2000 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud Covid-19 haigestumine.

Covid-19 haigestumisega seotud reisitõrke kaitse. Salva hüvitab reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse Covid-19 haigestumine pärast reisi ärajäämise kindlustuskaitse kehtivuse algust ning reisimine on seega vastunäidustatud. Kindlustatu peab Covid-19 haigestumise tõendama arstitõendiga, kiirtesti tulemust kindlustusandja tõendina ei aktsepteeri.

Palun tutvuge reisikindlustuse teabelehe ja kindlustustingimustega:
Reisikindlustustus teabedokument (PDF)
Reisikindlustuse tingimused rkt-20 03 (PDF)

Broneeri reis