Albion Reisid küpsiste kasutamise tingimused

Albion Reisid OÜ hoidub oma veebilehel www.albion.ee igasuguste küpsiste (ingl. cookies) kasutamisest. Anname oma parima, et Albion’i veebileht on praegu ja ka tulevikus puhas kõikidest küpsistest sh hädavajalikest, analüütilistest jne. 

Puutuvalt kolmandate isikute teenuseid ja rakendusi nagu näiteks Vimeo, YouTube, Smaily jne, saavad kliendid teha oma teadliku valiku nimetatud teenusepakkuja teenuste kasutamise osas sh. küpsistega nõustumise, mittenõustumise ja/või küpsiste haldamise osas. Erandid on järgmised:

1. IP aadress, veebilehe külastamise aeg, veebilehitseja liik serveri logides. Saadud infot ei kasutata kasutajainfo kogumiseks. Vajadusel on info ligipääsetav üksnes serveri haldurile, kes on www.brightside.ee. Infot säilitatakse 30 päeva, kasutatakse üksnes turvalisuse tagamiseks, tehniliste tõrgete ja vigade tuvastamiseks, näiteks rünnakute tuvastamine jms.

2. Kui klient soovib edastada avalduse reisiteenuse tellimiseks, siis see avaldus võetakse vastu koos IP aadressi logiga serveris ja salvestatakse veebilehe andmebaasi. Avaldused kustutatakse 30 päeva möödudes automaatselt. Tegemist on varukoopiaga kui avaldus mistahes põhjusel kohale ei jõua.

3. Kui klient soovib saada uudiskirju, siis uudiskirjade saatmise süsteemi haldab teenusepakkuja smaily.com  Uudiskirjade saamiseks salvestatakse kliendi sisestatud kontaktandmed. Uudiskirjade tellimiseks peab klient kinnitama oma nõustumist smaily.com tingimustega. 

4. Sotsiaalmeedia teenusepakkujad. Albion võib siduda oma veebilehtedega kolmandate isikute veebilehti ja sotsiaalvõrgustike funktsioone näiteks Facebook. Need funktsioonid sisaldavad vahel skripte või muid elemente, mis suudavad sotsiaalvõrgustike küpsiseid lugeda ja neid vahel ka veebilehe külastaja seadmesse talletada. Nende küpsiste eesmärk võib olla reklaamide isikupärastamine või kohandamine kliendi huvide järgi.

Te saate reguleerida, kas nimetatud küpsiseid kasutatakse või mitte, kuid nende tõkestamine võib takistada mõne meie teenuse pakkumist. Kõiki neid küpsiseid haldavad teised pakkujad ja teise võimalusena võite nende küpsiste tõkestamiseks kasutada teise pakkuja oma tööriistu.

4.1. Facebook (META). Albion veebilehele võidakse lisada järgmisi Facebooki funktsioone, mis võivad lugeda või talletada Facebooki küpsiseid: nupp „Like” (klient saab Facebookis märkida sisu, mis talle meeldib); Facebookis jagamine (kasutaja saab sisu Facebookis teistega jagada). Facebooki andmekaitsepõhimõtete ja küpsiste reeglitega tutvuge palun siin. https://et-ee.facebook.com/privacy/policy/?entry_point=data_policy_redirect&entry=0.

4.2. Albion võib lisada oma veebilehele YouTube ja Vimeo funktsioone videote vaatamiseks. Nimetatud funktsioonide kasutamine on võimalik üksnes kliendi aktiivsel nõusolekul funktsioone pakkuva teenuseosutaja tingimustega. Teenuseosutaja tingimused on toodud nõusoleku lingi juures ja siin https://www.google.com/policies/privacy/partners; https://vimeo.com/privacy Kui klient annab nõusoleku “Nõustu ja vaata” või “Nõustu ka edaspidi ja vaata”, siis näiteks video käivitamisel laetakse väline meedia ja YouTube saadab kliendile küpsiseid. Nõustu ka edaspidi ja vaata" seadistus salvestatakse veebibrauseri lokaalsesse mällu, ilma küpsisteta.

Albioni veebilehel on teiste ettevõtete ja organisatsioonide veebilehtedele suunavaid linke. Palume arvestada, et Albion ei vastuta nende veebilehtede sisu eest. Seega tuleb veebilehti külastades anda eraldiseisev nõusolek ja neil lehtedel kehtivate tingimustega eraldi tutvuda.

Albion võib ülaltoodud sätteid etteteatamata muuta, sest toimib vastavalt küpsiste kasutamist reguleerivate seaduste nõuetele ja lähtume üldiselt aktsepteeritavatest küpsiste kasutamise tavadest.