Neeme Rauaga New Yorki26. oktoober – 2. november 2018grupi suurus 16 reisijat
Reisijuht:  Neeme Raud,

Neeme Raud kutsub teid avastama New Yorki, kus ta elas ja töötas ligi 20 aastat ajakirjanikuna – esmalt „Ameerika Hääle“ ja siis Eesti Rahvusringhäälingu korrespondendina. Neeme on lõpetanud ka kaks New Yorgi ülikooli – esmalt New Yorgi Ülikooli, kust ta sai summa cum laude baccalaureuse kraadi ja seejärel Columbia Ülikooli magistrikaraadi rahvusvahelistes suhetes. Reisil tahame New Yorki tundma saada nagu newyorklased seda teevad – enamasti jalgsi linnamatku tehes. Märksõnad on Vabadussammas, Wall Street, New Yorgi börs, uus Maailmakaubanduskeskus, Greenwich Village, Hiinalinn, Väike Itaalia, Empire State Building, Broadway, Times Square, Central Park, Harlem, Brooklyn, ja ka New Yorgi  Eesti maja ning nõukogude nostalgiline Brighton Beach – venelaste linnaosa. Reisi eelviimasel päeval oleme maailma ehk kõige kirevamal halloweeni paraadil. New York on linn, kus sinust möödub kogu maailm oma värvikuses ja seda kirevust sinna otsima lähmegi. Aga see on ka linn, millest valmis kunagi Vikerraadio saatesari „Unetu linn“ - ta tõesti ei maga, miski on lahti ja miskit toimub kogu ööpäev. Nii et ees ootab reis ühes maailma tõelises tulipunktis.

1. päev

Lend Tallinn-New York

Lend AY110 Tallinn-Helsingi 12.50-13.20
Lend AY5 Helsingi-New Yorl 14.10-15.50
Majutus Manhattanil 4* hotellis Park Central Hotel New York.
 7. avenüül, Central Pargi ja Times Square vahel.

2-6. päev

New York

Reisil tahame New Yorki tundma saada nagu newyorklased seda teevad – enamasti jalgsi linnamatku tehes. Märksõnad on Vabadussammas, Wall Street, New Yorgi börs, uus Maailmakaubanduskeskus, Greenwich Village, Hiinalinn, Väike Itaalia, Empire State Building, Broadway, Times Square, Central Park, Harlem, Brooklyn, ja ka New Yorgi  Eesti maja ning nõukogude nostalgiline Brighton Beach – venelaste linnaosa. Reisi eelviimasel päeval oleme maailma ehk kõige kirevamal halloweeni paraadil. New York on linn, kus sinust möödub kogu maailm oma värvikuses ja seda kirevust sinna otsima lähmegi.

New Yorgis on palju maailmakuulsaid muuseume, näituseid, kontserte. Selleks kõigeks avaneb nüüd võimalus!

Ühiskondliku transpordi peale võib kuluda ligikaudu 100 dollarit. Teist samapalju muuseumide peale. Kui soovite õhtul Broadway'l etendusele minna, siis piletid on ca 70 dollarit.
Einestamseks on tuhandeid võimalusi! Keskmiselt võiks ühele einele kuluda ca 20-30 dollarit. 

Neeme Raud tutvustab New Yorki igal reisipäeval. Mida täpselt igal päeval vaadatakse, seda otsustab Neeme kohapeal. Neid kohti, mida näidata, muuseume kus käia, nurgatagseid mida avastada, on tõesti palju! 

Hommikusöögi eest saab tasuda hotellis, või leida varahommikusest New Yorgist mõnus kohvikoht. Sellel reisil anname võimaluse kogeda neid erinevaid võimalusi mida Manhattan pakub. Lõuna-ja õhtusöögikohad pakub välja Neeme, kes on New Yorgis elanud üle 20 aasta.

Majutus Manhattanil 4* hotellis Park Central Hotel New York.
7. avenüül, Central Pargi ja Times Square vahel.

7. päev

Vaba hommik New Yorgis.
Pärastlõunal sõidame lennujaama.

Lend AY0006 New York-Helsingi 18.45-08.50+1.

8. päev

Lend AY1015 Helsingi-Tallinn 11.55-12.25Reisi hind: 1975 € 

Paketis sisaldub:

  • lennupiletid (Finnair)
  • majutus Manhattanil 4* hotellis, kahesed toad (ilma hommikusöögita)
  • transport lennujaam-hotell-lennujaam
  • reisiprogramm Neeme Raua juhtimisel

Lisatasu eest:

  • ühistranspordi ja tasuliste muuseumide külastused, eeldatav kulu ca 200 dollarit
  • soovi korral majutus üheses hotellitoas 550 EUR
  • reisikindlustus

Reisiprogramm

Reisikorraldajana anname endast parima, et reis toimuks täpselt nii nagu lubatud. Samas jätame endale õiguse teha reisiprogrammis muudatusi ja muuta majutuskohti (kindlustades seejuures võimalikult ligilähedase või parema standardi). Teeme seda juhul, kui see on meist sõltumatutel põhjustel vajalik või vältimatu. Meie programmi läbiviimine sõltub tihti ka kohalikest oludest, nagu liiklusummikud, ootamatu ilmamuutus jne. Reisijuhil on õigus teha programmis muudatusi, näiteks asendades ühe külastusobjekti teisega.

Broneeri reis

Broneeringuinfo

Neeme Rauaga New Yorki

26. oktoober 2018 – 2. november 2018