Maldiivid
Puhkus India ookeani väikeatollil


15. märts – 25. märts 2021
Grupis 16 reisijat
Reisijuht: Kertu Bramanis

Maldiivid

15. märts – 25. märts 2021  / Hinnainfo

Majutus deluxe toas (deluxe room) 3337 €

Hinnalisa, kui valida veepealne villa (Grand Water Villa) 800€
Hinnalisa, kui valida aiavilla (Grand Beach Villa) 800€

Hinnad on ühe reisija kohta

Puhkus Maldiividel on unistuse täitumine! Türkiissinine ookean, smaragdroheline laguun, lumivalged rannad, rohelusest pakatavad palmid, uskumatult ilus veealune maailm, fantastilised kalastamisevõimalused ja palju muud. Peatume kaheksa ööd luksuslikus Olhuveli Beach & Spa 4* kuurorthotellis. 

Hinna sees on majutus maapealses deluxe toas, kuid võimalik on valida ka aiavilla või veepealse villa vahel (täpsem kirjeldus allpool). Olhuveli Beach & Spa kuurort on koht, kus kohtuvad luksus ja elu nautlemine. Stiilsed interjöörid, tipptasemel gurmee, pikad päikselised päevad, naeru täis õhtud ja ööd ning imelised rannad on loodud luksuslikuks puhkuseks. 

1. päev 

Tallinn - Male

Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 12.45

Lend QR146 Tallinn-Helsing 14.45-15.20
Lend QR302 Helsingi-Doha 16.25-23.20
Lend QR674 Doha-Male 00.40-07.30

2.-9. päev 

Puhkus Maldiividel, South Male atollil

Saabume Maldiividele. Seejärel sõidame kiirpaadiga (45 min) imekaunile South Male atollile, kus asub meie majutus: Olhuveli Beach & Spa 4* hotell - www.sunsiyam.com/resorts/olhuveli-maldives. Majutus maapealses deluxe toas või soovi korral aiavillas / veepealses villas.

Olhuveli Beach & Spa hotellis on meil FULL BOARD - hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök.

Soovi korral võib lisada KÕIK HINNAS PAKETI (Diamond All Inclusive). Hind 50€ reisija kohta ühe päeva eest. Kokku 8 päeva x 50€ = 400€

Kõik hinnas Diamond All Inclusive pakett sisaldab (hotellil on õigus tingimusi muuta):

 • Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögibuffee restoranis Sunset või Malaafaiy
 • Iga päev piiramatu alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide valik 10.00-00.00 (karastusjoogid, mahlad, tee ja kohv, õlu, veinid, kangem alkohol, kokteilid – valik varieerub)
 • 1 x päevas minibaari täitmine
 • 1h kajaki, SUP-laua või purjelaua rent päevas

Reisijuhi abiga on Teil võimalik sisustada oma päevi erinevate tegevustega. Veealune maailm snorgeldamise või sukeldumise näol, kalapüük, paadisõidud teistele atollidele, tennis ja sulgpall ning palju muud. 

Toidukorrad: hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök
Majutus: Olhuveli Beach & Spa 4* hotell

10. päev 

Päev atollil

Vaba hommikupoolik atollil. Pärastlõunal sõidame kiirpaadiga Maldiivide pealinna Malesse.

Lend QR673 Male-Doha 20.55-23.55

Toidukorrad: hommikusöök

11. päev 

Male - Tallinn 

Lend QR169 Doha-Stockholm 01.50-06.30
Lend QR748 Stockholm-Tallinn 08.10-10.10

 

Vaata ka videot Maldiivide vaalhaidest, filmitud 2018. aasta alguses Albioni reisil: Reisi hind:

Majutus deluxe toas (deluxe room) 3337 €

Hinnalisa, kui valida veepealne villa (Grand Water Villa) 800€
Hinnalisa, kui valida aiavilla (Grand Beach Villa) 800€

Hinnad on ühe reisija kohta

Paketis sisaldub:

 • lennupiletid Qatar Airwaysiga
 • kiirpaat Male-Olhuveli-Male
 • majutus Olhuveli Beach & Spa hotell 4*, üks koht kaheses toas
 • Full Board toitlustus: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök
 • eestikeelne reisijuht alates Tallinnast

Lisatasu eest:

 • All-Inclusive ehk KÕIK HINNAS pakett - 50€ päev, kokku 8x50 = 400€
 • reisikindlustus
 • majutus üheses toas 
  a) deluxe toas 992€
  b) water villas 1192€

Reisiprogramm

Reisikorraldajana anname endast parima, et reis toimuks täpselt nii nagu lubatud. Samas jätame endale õiguse teha reisiprogrammis muudatusi ja muuta majutuskohti (kindlustades seejuures võimalikult ligilähedase või parema standardi). Teeme seda juhul, kui see on meist sõltumatutel põhjustel vajalik või vältimatu. Meie programmi läbiviimine sõltub tihti ka kohalikest oludest, nagu liiklusummikud, ootamatu ilmamuutus jne. Reisijuhil on õigus teha programmis muudatusi, näiteks asendades ühe külastusobjekti teisega.

Riiki sisenemise tingimused

 • Eesti kodanikud saavad Maldiividele reisimiseks tasuta viisa piirilt (viisa kehtivus on 30 päeva). Pass peab kehtima vähemalt kuus kuud pärast reisi lõppemist. Vajalik on kehtiv reisidokument, tagasisõidu lennupilet ja piisavate rahaliste vahendite olemasolu.
 • Maldiividele reisivatele Eesti turistidele puudub isolatsiooninõue. Vajalik on mitte varem kui 96h enne väljalendu tehtud Covid-19 test ja selle negatiivne tulemus (alla üheaastastelt lastelt ei nõuta testi tegemist). Maksimaalselt 24h enne Maldiividele saabumist tuleb täita elektrooniline tervisedeklaratsioon.
 • Maldiividele saabudes kraaditakse kõiki saabujaid. Kellel on Maldiividele saabudes Covid-19 sümptomid (palavik, köha), need suunatakse edasi testi tegema (reisija kulul, suurusjärk 100-200 USD).

Reisikindlustus

Hea on teada, et PZU katab ka COVID-19 juhtumid.

Enne reisi:
a) Reisija haigestumine enne reisi COVID-19 käsitletakse tingimuste järgi kui haigestumist ükskõik millisesse teise haigusesse ja reisi maksumus hüvitatakse kuni reisitõrke summani.
b) Kui reisijal tehakse enne reisi COVID-19 test ja see on positiivne, kusjuures reisija ise tunneb ennast hästi ja haigusnähud puuduvad, siis ka sellisel juhul käsitletakse seda kui haigestumist ja reisi maksumus hüvitatakse kuni reisitõrke summani.

Reisi ajal:
Covid-19 positiivne juhtum läheb meditsiiniabi kindlustuskaitse alla ning haigestumisega kaasnevad lisakulud hüvitatakse kindlustusseltsi poolt - positiivse tulemuse saanu on arstliku jälgimise all ja reisimine toimub üksnes ‘fit to fly’ sertifikaadi alusel. PZU hüvitab haigestunud isiku ravikulud ja meditsiiniliselt näidustatud majutus- ja transpordikulu meditsiiniabi kindlustuskaitse alt. Temaga koos reisivale kaaslasele hüvitatakse tagasilennupilet ning vajadusel lisamajutus kuni 7 päeva (maksimaalselt 100€/öö). Kahjude korral vaadatakse igat juhtumit eraldi ning vastavalt sellele toimub ka hüvitamine. Kui Covid-19 positiivse testitulemuse saanud inimese karantiin on möödas ja ollakse terve, siis ootab ees kojulend ja selle pileti kompenseerib reisikindlustus. Oluline on ka teada, et Covid-19 positiivse reisijaga ei saa reisikorraldaja füüsiliselt kontaktis olla, küll aga saab aidata telefoni-interneti vahendusel.

Palun tutvuge reisikindlustuse teabelehe ja kindlustustingimustega:

https://pzu.ee/wp-content/uploads/2018/06/Reisikindlustus.pdf
Reisikindlustuse tingimused nr.761
Kindlustuse üldtingimused U100/2020

Broneeri reis