Maldiivid
Puhkus India ookeani väikeatollil


13. mai – 22. mai 2021
Grupis 16 reisijat3 vaba kohta
Reisijuht: Kertu Bramanis

Maldiivid

13. mai – 22. mai 2021  / Hinnainfo

Majutus beach villas  2998€
(Hind ühe reisija kohta kaheses villas ja all inclusive pakett)
Hind lapsele alla 12. a (jagab tuba koos kahe vanemaga) 1400€ 

Hind veepealses villas (Lagoon Villa) 3398€
(Hind ühe reisija kohta kaheses villas ja all inclusive pakett)

Beach Villa hind ühele reisijal kui on villas üksi 3399€
Lagoon Villa hind ühele reisijal kui on villas üksi 3968€

Puhkus Maldiividel on unistuse täitumine! Türkiissinine ookean, smaragdroheline laguun, lumivalged rannad, rohelusest pakatavad palmid, uskumatult ilus veealune maailm, fantastilised kalastamisevõimalused ja palju muud. Peatume seitse ööd luksuslikus Cocoon Maldives 5* kuurorthotellis. 

Hinna sees on majutus maapealses Beach Villa toas. Cocoon Maldives 5* kuurort on koht, kus kohtuvad luksus ja elu nautlemine. Stiilsed interjöörid, tipptasemel gurmee, pikad päikselised päevad, naeru täis õhtud ja ööd ning imelised rannad on loodud luksuslikuks puhkuseks. 

Maikuus on ilm Maldiividel mõnusalt soe - päeval 30 kraadi ja õhtuti 26 kraadi. Hooaegade vahetuse tõttu on mai vihmasem ja tuulisem kui nt veebruar, aga tavaliselt ei saja koguaeg vaid pigem hooti.

1. päev 

Tallinn - Istanbul - Male

Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 17.10

Lend TK1424 Tallinn-Istanbul 19.10-22.25
Lend TK730 Istanbul-Male 01.50-12.00

2.-8. päev 

Puhkus Maldiividel Lhaviyani atollil

Saabume Maldiividele 14. mai keskpäeval. Seejärel lendame vesilennukiga (30min) imekaunile Lhaviyani atollil asuvale Ookolhufinolhu saarele, kus asub meie majutus: Cocoon Maldives 5* luksushotell - https://cocoonmaldives.com. Majutume maapealses Beach Villa toas, mis asub üheaegselt keset metsikut rohelust ning vaid mõnikümne sammu kaugusel türkiissinisest ookeanist, luues võimaluse veeta puhkus keset Maldiivide looduse mitmekesisusest.

Cocoon Maldives 5* hotellis on meil kõik hinnas (all inclusive) pakett.

Pakett sisaldab (hotellil on õigus tingimusi muuta):

 • Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögibuffee
 • Pärastlõunane tee, kohv ja snäkid (kell 16.30-18.00)
 • Iga päev piiramatu alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide valik 10.00-00.00 (karastusjoogid, mahlad, tee ja kohv, õlu, veinid, kangem alkohol, kokteilid – valik varieerub)
 • 1x päevas minibaari täitmine
 • 10% soodustust spa teenustelt
 • Kanuu rent
 • Snorgeldamisvarustus

Reisijuhi abiga on Teil võimalik sisustada oma päevi erinevate tegevustega. Veealune maailm snorgeldamise või sukeldumise näol, kalapüük, paadisõidud teistele atollidele ning palju muud.

Cocoon Maldives hotellis asuvad mitmed restoranid ja baarid, jõusaal, spa, veespordikeskus ning viiakse läbi tegevusi lastele. Toimuvad kultuuriõhtud ning esinevad live muusikud. Hotellis asub ka sukeldumiskeskus, kus pakutakse lisatasu eest ekskursioone ning koolitusi nii algajatele kui ka kogenud sukeldujatele. Meie majutuskoha ümbruses asub ligi 50 imelist sukeldumispaika, sh kuulus "Shipyard" (eesti k. laevatehas), kus on näha kaks korallidega kaetud laevavrakki, ning "Kuredhoo Express", mis on kuulus sukeldumispaik haide vaatlemiseks. Lhaviyani atoll on suurepärane paik Maldiivide värvika floora ja fauna avastamiseks - hiid-sarvikraid, merikilpkonnad, hallhaid ning sajad erinevad kalaliigid on vaid mõned paljudest, keda Maldiivide vetes kohata võib. 

Toidukorrad: hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök
Majutus: Cocoon Maldives 5* hotell, beach villa tuba

9. päev 

Päev atollil

Vaba hommikupoolik atollil. Pärastlõunal lendame vesilennukiga Maldiivide pealinna Malesse. Suundume lennujaama ning alustame teekonda tagasi Tallinnasse.

Lend TK731 Male-Istanbul 23.15-05.25 (+1)

Toidukorrad: hommikusöök

10. päev 

Istanbul - Tallinn 

Lend TK1421 Istanbul-Tallinn 08.30-11.40

 

Vaata ka videot Maldiivide vaalhaidest, filmitud 2018. aasta alguses Albioni reisil: Reisi hind:

Majutus beach villas  2998€
(Hind ühe reisija kohta kaheses villas ja all inclusive pakett)
Hind lapsele alla 12. a (jagab tuba koos kahe vanemaga) 1400€ 

Hind veepealses villas (Lagoon Villa) 3398€
(Hind ühe reisija kohta kaheses villas ja all inclusive pakett)

Beach Villa hind ühele reisijal kui on villas üksi 3399€
Lagoon Villa hind ühele reisijal kui on villas üksi 3968€

Paketis sisaldub:

 • lennupiletid Turkish Airlines'iga
 • vesilennuk Male-Lhaviyani-Male
 • majutus Cocoon Maldives 5* hotellis, üks koht kaheses toas
 • Full Board toitlustus: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök
 • eestikeelne reisijuht alates Tallinnast

Lisatasu eest:

 • reisikindlustus
 • majutus üheses toas vt. hinda kirjeldusest

Reisiprogramm

Reisikorraldajana anname endast parima, et reis toimuks täpselt nii nagu lubatud. Samas jätame endale õiguse teha reisiprogrammis muudatusi ja muuta majutuskohti (kindlustades seejuures võimalikult ligilähedase või parema standardi). Teeme seda juhul, kui see on meist sõltumatutel põhjustel vajalik või vältimatu. Meie programmi läbiviimine sõltub tihti ka kohalikest oludest, nagu liiklusummikud, ootamatu ilmamuutus jne. Reisijuhil on õigus teha programmis muudatusi, näiteks asendades ühe külastusobjekti teisega.

Riiki sisenemise tingimused

 • Eesti kodanikud saavad Maldiividele reisimiseks tasuta viisa piirilt (viisa kehtivus on 30 päeva). Pass peab kehtima vähemalt kuus kuud pärast reisi lõppemist. Vajalik on kehtiv reisidokument, majutuse kinnitus, tagasisõidu lennupilet ja piisavate rahaliste vahendite olemasolu.
 • Maldiividele reisivatele Eesti turistidele puudub isolatsiooninõue. Vajalik on mitte varem kui 96h enne väljalendu tehtud Covid-19 test ja selle negatiivne tulemus (alla üheaastastelt lastelt ei nõuta testi tegemist). Maksimaalselt 24h enne Maldiividele saabumist tuleb täita elektrooniline tervisedeklaratsioon.
 • Maldiividele saabudes kraaditakse kõiki saabujaid. Kellel on Maldiividele saabudes Covid-19 sümptomid (palavik, köha), need suunatakse edasi testi tegema (reisija kulul, suurusjärk 100-200 USD).

Reisikindlustus

Hea on teada, et PZU katab ka COVID-19 juhtumid.

Enne reisi:

a) Reisija esmahaigestumist enne reisi COVID-19-sse käsitletakse tingimuste järgi kui haigestumist ükskõik millisesse teise haigusesse ja reisi maksumus hüvitatakse kuni reisitõrke summani.
b) Kui reisijal tehakse enne reisi COVID-19 test ja see on positiivne, kusjuures reisija ise tunneb ennast hästi ja haigusnähud puuduvad, siis ka sellisel juhul käsitletakse seda kui haigestumist ja reisi maksumus hüvitatakse kuni reisitõrke summani.
NB! Täpsusustused haigestumise kohta on välja toodud allpool.

Reisi ajal:

Covid-19 positiivne juhtum läheb meditsiiniabi kindlustuskaitse alla ning haigestumisega kaasnevad lisakulud hüvitatakse kindlustusseltsi poolt - positiivse tulemuse saanu on arstliku jälgimise all ja reisimine toimub üksnes ‘fit to fly’ sertifikaadi alusel. PZU hüvitab haigestunud isiku ravikulud ja meditsiiniliselt näidustatud majutus- ja transpordikulu meditsiiniabi kindlustuskaitse alt. Temaga koos reisivale kaaslasele hüvitatakse tagasilennupilet ning vajadusel lisamajutus kuni 7 päeva (maksimaalselt 100€/öö). Kahjude korral vaadatakse igat juhtumit eraldi ning vastavalt sellele toimub ka hüvitamine. Kui Covid-19 positiivse testitulemuse saanud inimese karantiin on möödas ja ollakse terve, siis ootab ees kojulend ja selle pileti kompenseerib reisikindlustus. Oluline on ka teada, et Covid-19 positiivse reisijaga ei saa reisikorraldaja füüsiliselt kontaktis olla, küll aga saab aidata telefoni-interneti vahendusel.

Palun tutvuge reisikindlustuse teabelehe ja kindlustustingimustega:

https://pzu.ee/wp-content/uploads/2018/06/Reisikindlustus.pdf
Reisikindlustuse tingimused nr.761
Kindlustuse üldtingimused U100/2020

Täpsustused haigestumise kohta:

 1. Olles ostnud reisi ning haigestudes esmakordselt koroonaviirusesse ja omades PZU reisikindlustust, siis kindlustuskaitse on kehtiv ka juhul, kui test vahetult enne reisi osutub positiivseks. Kindlustuskaitse kehtib, kuna tegemist on esmahaigestumisega.
 2. Kui ollakse varasemalt põdenud koroonaviirust ja sellest tervenenud, aga soovides minna reisile, siis palume teha kordustesti enne reisi broneerimist ja kindlustuse ostmist. Kui kordustest on negatiivne, võib osta reisi ja reiskindlustuse, ja kui 72h enne reisi tehtav test on taas positiivne, siis hüvitab PZU tekkinud kahju, sest reisi ja reisikindlustuse ostmise ajal oli see negatiivne.
 3. Kui olete põdenud koroonaviirust, kuid ei ole reisi/reiskindlustuse ostmise hetkeks kordustesti teinud ja olete ostnud reisi ja reisikindlustuse ning 72h enne reisi tehtav test on positiivne, ei kuulu kahju hüvitamisele. Koroonaviirusesse haigestumist ja tervenemist ei hinnata enesetunde järgi vaid testitulemustest lähtuvalt. Veenduge, et nii reisi kui reisikindlustuse ostmise hetkel on test negatiivne.

Broneeri reis