Maldiivid
Aastavahetus India ookeani väikeatollil


27. detsember – 8. jaanuar 2024

Individuaalreis

Maldiivid

27. dets – 8. jaan 2024  / 6457 €

Puhkus Maldiividel on unistuse täitumine! Türkiissinine ookean, smaragdroheline laguun, lumivalged rannad, rohelusest pakatavad palmid, uskumatult ilus veealune maailm, fantastilised kalastamisevõimalused ja palju muud. Peatume seitse ööd luksuslikus Cocoon Maldives 5* kuurorthotellis. 

Hinna sees on majutus maapealses Beach Villa toas. Cocoon Maldives 5* kuurort on koht, kus kohtuvad luksus ja elu nautlemine. Stiilsed interjöörid, tipptasemel gurmee, pikad päikselised päevad, naeru täis õhtud ja ööd ning imelised rannad on loodud luksuslikuks puhkuseks. 

Maikuus on ilm Maldiividel mõnusalt soe - päeval 30 kraadi ja õhtuti 26 kraadi. Hooaegade vahetuse tõttu on mai vihmasem ja tuulisem kui nt veebruar, aga tavaliselt ei saja koguaeg vaid pigem hooti.

1. päev 

Tallinn - Istanbul - Male

Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 11.00

Lend TK1424 Tallinn-Istanbul 12.55-17.20
Istanbuli lennujaamas on võimalik ühineda tasuta Istanbuli tuuriga, viiakse linna ja tuuakse tagasi- tasuta!
Lend TK730 Istanbul-Male 00.40-10.45

2.-10. päev 

Puhkus Maldiividel Lhaviyani atollil

Saabume Maldiividele 14. mai keskpäeval. Seejärel lendame vesilennukiga (30min) imekaunile Lhaviyani atollil asuvale Ookolhufinolhu saarele, kus asub meie majutus: Cocoon Maldives 5* luksushotell - https://cocoonmaldives.com. Majutume maapealses Beach Villa toas, mis asub üheaegselt keset metsikut rohelust ning vaid mõnikümne sammu kaugusel türkiissinisest ookeanist, luues võimaluse veeta puhkus keset Maldiivide looduse mitmekesisusest.

Cocoon Maldives 5* hotellis on meil kõik hinnas (all inclusive) pakett.

Pakett sisaldab (hotellil on õigus tingimusi muuta):

 • Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögibuffee
 • Pärastlõunane tee, kohv ja snäkid (kell 16.30-18.00)
 • Iga päev piiramatu alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide valik 10.00-00.00 (karastusjoogid, mahlad, tee ja kohv, õlu, veinid, kangem alkohol, kokteilid – valik varieerub)
 • 1x päevas minibaari täitmine
 • 10% soodustust spa teenustelt
 • Kanuu rent
 • Snorgeldamisvarustus

Reisijuhi abiga on Teil võimalik sisustada oma päevi erinevate tegevustega. Veealune maailm snorgeldamise või sukeldumise näol, kalapüük, paadisõidud teistele atollidele ning palju muud.

Cocoon Maldives hotellis asuvad mitmed restoranid ja baarid, jõusaal, spa, veespordikeskus ning viiakse läbi tegevusi lastele. Toimuvad kultuuriõhtud ning esinevad live muusikud. Hotellis asub ka sukeldumiskeskus, kus pakutakse lisatasu eest ekskursioone ning koolitusi nii algajatele kui ka kogenud sukeldujatele. Meie majutuskoha ümbruses asub ligi 50 imelist sukeldumispaika, sh kuulus "Shipyard" (eesti k. laevatehas), kus on näha kaks korallidega kaetud laevavrakki, ning "Kuredhoo Express", mis on kuulus sukeldumispaik haide vaatlemiseks. Lhaviyani atoll on suurepärane paik Maldiivide värvika floora ja fauna avastamiseks - hiid-sarvikraid, merikilpkonnad, hallhaid ning sajad erinevad kalaliigid on vaid mõned paljudest, keda Maldiivide vetes kohata võib. 

Toidukorrad: hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök
Majutus: Cocoon Maldives 5* hotell, beach villa tuba

11. päev 

Päev atollil

Vaba hommikupoolik atollil. Pärastlõunal lendame vesilennukiga Maldiivide pealinna Malesse. Suundume lennujaama ning alustame teekonda tagasi Tallinnasse.

Lend TK731 Male-Istanbul 00.15.15-06.50

Toidukorrad: hommikusöök

12. päev 

Istanbul - Tallinn 

Lend TK1421 Istanbul-Tallinn 09.30-12.05

 

Vaata ka videot Maldiivide vaalhaidest, filmitud 2018. aasta alguses Albioni reisil: 

Vaalhaid Maldiividel


Video käivitamisel laetakse väline meedia ja Vimeo võib saata teile küpsiseid!Reisi hind: 6457 € 

Paketis sisaldub:

 • lennupiletid Turkish Airlines'iga
 • vesilennuk Male-Lhaviyani-Male
 • majutus Cocoon Maldives 5* hotellis, üks koht kaheses toas
 • Full Board toitlustus: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök

Lisatasu eest:

 • reisikindlustus
 • majutus üheses toas vt. hinda kirjeldusest

Reisiprogramm

Reisikorraldajana anname endast parima, et reis toimuks täpselt nii nagu lubatud. Samas jätame endale õiguse teha reisiprogrammis muudatusi ja muuta majutuskohti (kindlustades seejuures võimalikult ligilähedase või parema standardi). Teeme seda juhul, kui see on meist sõltumatutel põhjustel vajalik või vältimatu. Meie programmi läbiviimine sõltub tihti ka kohalikest oludest, nagu liiklusummikud, ootamatu ilmamuutus jne. Reisijuhil on õigus teha programmis muudatusi, näiteks asendades ühe külastusobjekti teisega.

Broneeri reis