Indrek Park


Keeleteadlane ja antropoloog Indrek Park on spetsialiseerunud Aasia ning Ameerika keeltele ja kultuuridele. Olles elanud Hiinas ja Ameerika Ühendriikides ning lühemat aega ka Tiibetis ja Koreas, on ta käinud korduvalt uurimisretkedel Siberi, Tiibeti ning Kesk- ja Põhja-Ameerika põlisrahvaste juures. Indrek töötab Indiana Ülikooli juures asuvas Ameerika Indiaanlaste Uurimise Instituudis, kus tema ülesandeks on kirjeldada väljasuremisohus olevaid keeli ning koostada nendes keeltes õppematerjale. Indrek on õppinud Tartu Ülikoolis ajalugu ja etnograafiat, mitmes Hiina ülikoolis hiina ja tiibeti keelt ning Ameerika Ühendriikides doktorantuuris teoreetilist keeleteadust ja lingvistilist antropoloogiat.

Indrek suudab vabalt suhelda rohkem kui kümnes maailma keeles, muu hulgas ka hiina, tiibeti, korea ning mitmes indiaani keeles. Lisaks keeltele, kultuuridele ja ajaloole on Indrek suurepärane teejuht kohaliku looduse ja seal esinevate liikide juurde.

Albioni reisidega on Indrek käinud Tiibetis, Bhutanis, Hiinas, Lõuna-Koreas, Põhja-Koreas, Amazonase jõe ekspeditsioonil, Peruus, Mehhikos, Guatemalas ja Birmas.


REISIDSuriname - Guyana - Prantsuse Guajaana - Trinidad ja Curacao
Lõuna-Ameerika avastamata paigad

11. november – 30. november 2019
Indrek Park
5925 €
Grupis 12 inimest / 2 vaba kohta

Madagaskar
Suur loodusreis koos puhkusega St. Marie piraatide saarel

15. oktoober – 31. oktoober 2020
Indrek Park, Herilala G. Jonah
5275 €
Grupis 12 inimest

Amazonase jõel
Privaatse laevaga avastusretkele Amazonase džunglisse

1. märts – 18. märts 2021
Indrek Park
5885 €
Grupis 15 inimest

Suriname - Guyana - Prantsuse Guajaana ja Curacao
Lõuna-Ameerika avastamata paigad

16. november –  4. detsember 2021
Indrek Park
6225 €
Grupis 12 inimest