Hendrik Relve


Looduse- ja rännumees Hendrik Relve on avaldanud aastate jooksul üle kümne looduse ja rännuraamatu. Maaülikoolis metsandust ja Tartu Ülikoolis ajakirjandust õppinud rännumees teab loodusest ja põlisrahvastest palju ning oskab sellest ka kaasahaaravalt lugusid jutustada. Üle kümne aasta on ta olnud Vikerradios autoriks populaarsele sarjale "Kuula rändajat", mida saab kuulata igal pühapäeval. Tema üheks suurimaks kireks on puud, eriti põlispuud nii Eestis kui kaugemal.

Rännumees on Relve olnud juba 30 aastat. Nõukogude Liidu ajal viisid reisid teda näiteks Ida-Venemaa äärealadele, Kesk-Aasia kõrbetesse ja Kaukasuse mägedesse. Riigipiiride avanemisel tuli aga võimalus minna ükskõik kuhu. Kuigi tänaseks on ta läbi käinud kõik mandrid, paeluvad teda ikka loodusreisid ja retked maailma põlisrahvaste juurde.
Albioni gruppidega on Hendrik käinud Kongos, Rwandas, Madagaskaril, Tansaanias, Botswanas, Zimbabwes, Zambias, Seišellidel, Peruus, Ecuadoris, Galapagose saartel, Amazonase jõe ekspeditsioonil, Argentiinas, Tšiilis, Antarktikas, Lõuna-Georgia saarel, Falklandi saartel, Costa Ricas, Panamas, Venezuelas, Uruguays, Uus-Meremaal, Uus-Kaledoonias, Vanuatul Tanna saarel, Austraalias, Tiibetis, Jaapanis, Lõuna-Koreas, Borneo saarel, Paapua saarel, Teravmägedel, Alaskal, Mongoolias, Etioopias ja Gröönimaal.


REISIDSuriname - Guyana - Prantsuse Guajaana - Trinidad ja Curacao
Lõuna-Ameerika avastamata paigad

9. november – 27. november 2020
Hendrik Relve
6424 €
Grupis 12 inimest / 4 vaba kohta

Indoneesia - Sulawesi saarel toraja rahva juures ja puhkus Balil

5. aprill – 21. aprill 2021
Hendrik Relve
4793 €
Grupis 14 inimestBlogiMalaariakogemus

Hendrik Relve

Korowaid: rahvas, kes elab puu otsas

Hendrik Relve

Namibi kõrb üllatab

Hendrik Relve

Leemurite viimses kantsis

Hendrik Relve

Maailma ürgseimas okaspuumetsas

Hendrik Relve

Patagoonia rohtla avaruses

Hendrik Relve

Iguaçu džunglis ja jugadel

Hendrik Relve

Nazca maajoonised

Hendrik Relve

Kiviaja puudutus

Hendrik Relve

Vaalad, maailmamere hiiud

Hendrik Relve

Kuningpingviinide kuningriigis

Hendrik Relve

Victoria juga - maailma vägevaim veesein

Hendrik Relve